Готель Gergana 4*

А тепер, як ми і обіцяли раніше,трішки детальніше про найпопулярніші готелі раннього бронювання 2018!Отже, почнемо з найпопулярнішого напрямку – Болгаріі! Зокрема неабиякою популярністю, і вже далеко не перший рік, користується готель Гергана 4*, що розташований в курортному комплексі Албена. 

Чому ж цей готель такий привабливий? Можливо тому, що готель орієнтований на сімейний відпочинок з дітьми!
Скажемо більше – Албена заслужено вважається найкращим курортом для відпочинку з дітьми, а Гергана – один з найкращих готелів в Албені!                                                                                                                      

 Отже , якщо у Вас є дітки і Ви плануєте спільний відпочинок варто розглянути даний готель!
Які ж переваги в цьому готелі для сімейного відпочинку?
✅Звичайно ж – пляж! В Албені одні з найкращих пляжів у всій Болгаріі. Якщо Ви є гостем даного готелю – то два шезлонги і парасолька будуть у Вашому розпорядженні! А це не така вже й дрібниця, зважаючи на те, що в більшості болгарських готелів парасольки і шезлонги за додаткову плату.
✅Також на пляжі є чим розважитися дітям – дитячий ігровий комплекс розташований безпосередньо на пляжі. Дитячий клуб пропонує безліч розваг для діток протягом дня, також дитину можна залишити в клубі під наглядом вихователів.
✅Дитячий басейн знаходиться зовсім поряд із пляжем, то ж чарівне дитяче коло – басейн-майданчик-море – буде подолано за невеликий проміжок часу і дітлахи зможуть перебувати увесь час під невпинним батьківським оком, які між тим можуть насолоджуватись коктейлем в пул-барі або засмагати на пляжі)
✅ І,чи не найбільша перевага готелю – харчування! По – перше, це – Все включено, по-друге воно максимально адаптоване для дітей! Тут Ви зможете знайти те що є дефіцитом на стандартному «ALL», а саме – супи, свіжі,не з концентрату, каші, компоти і свіжий сік, і ще багато-багато іншого чим можна без остраху нагодувати малюка!
Ну і про дорослих теж пам’ятаємо :щовечора гриль-меню, неперевершені болгарські вина і традиційні болгарські та європейські страви.
❗Чому раннє бронювання?
Тому що ви отримуєте знижку – 25% до 30.01, 20% до 28.02!
❗Чому туристи так активно бронюють саме зараз?
Тому що досвід минулих років вже «навчив», минулого року в березні вже не було доступних номерів для бронювання!
За детальною інформацією звертайтесь за адресою:
ТК Красна, Незалежності,35 або
📞Телефонуйте :
☎(0342) 72 35 20
📱(067) 425 22 83
📱(066) 825 40 16
Довірте свій відпочинок професіоналам, і тоді сюрпризи Вам гарантовані, але тільки приємні! 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.