Украина

!!! ВСЕ ЭКСКУРСИИ ПО УКРАИНЕ ЗДЕСЬ !!!

Наша держава є однією з найбільших країн Європи, яка розташована в центрі Євразії. Вона чарує своєю красою, щедро одаровує чудовою природою, історією. Кожний її куточок є унікальним. Екскурсії по Україні прийдуться до смаку найбільш вибагливим туристам.

На півдні країна омивається двома морями: Азовським і Чорним, тому левина частина екскурсій по Україні приходить саме на цю частину.
На заході розпростерлись Карпати. Щоразу Карпати пропонують нам нові екскурсії по цій частині України, тому що в кожну пору року тут є свої розваги: санки та лижі взимку, а купання в річці, збирання ягід та грибів, кінні прогулянки – влітку.

В кожному із регіонів є свої корисні джерела води, цілющі грязі: в Миргороді, Трускавці, Сваляві, Шацьку, Одеському Куяльнику, Моршині та ін.
Так як країна має спільні кордони із Польщею, Білорусією, Словаччиною, Молдовою, Румунією – багато туристів саме з цих країн.
Взагалі нашій нації притаманні високий ступінь культурного і соціального розвитку, хоча й зі своїми особливостями світосприйняття. Це зумовлено як історією, так і географічним розташуванням. Чого не відняти в нашого брата, так це гостинності, працелюбності, мужності, універсальності, здорового оптимізму, потягу до освіти.

Що стосується транспортної системи, то в Україні працюють всі без виключення види: і автомобільний, і залізничний, і річковий, і морський (озерний), і повітряний транспорт.

Для екскурсії по території України для громадян країн СНД, США, Канади та держав, які входять у склад ЄС візи не потрібні. А для громадян інших країн екскурсія стежками України обійдеться необхідністю звернення до дипломатичного представництва чи консульської установи для оформлення відповідної візи.
Можна оформити транзитну візу «TRANSIT VISA», яка видається особам, у яких в паспорті вже є віза для виїзду в країну, яку планується відвідати. Ця віза дозволяє здійснити екскурсію по території України терміном не більшим, ніж 5 днів.

Приватна віза «PRIVATE VISA» може бути видана при наявності запрошувального листа для екскурсії Україною або просто гостинного візиту. Ця віза дозволить Вам перебувати в межах країни протягом 180 днів. Також візу можна і продовжити, але в особливих випадках: у зв’язку з хворобою, весіллям тощо.

Бізнес віза «BUSINESS VISA» знадобиться при ділових поїздках. Вона видається на підставі запрошувального листа легально зареєстрованої фірми. З бізнес візою перебування в державі можливе до одного року. Документи повинні бути обґрунтовані, тобто містити причину, згідно якої вам необхідно перебувати на території держави протягом такого терміну.

Туристична віза «TOURIST VISA» підходить мандрівникам. Ця віза також дійсна 180 днів. Одержати її можна при наданні в консульство документів з туристичної фірми, з готелю із відповідним підтвердженням бронювання готельного номеру. Особливість туристичної візи в тому, що вона може бути продовжена на місці.
Державна митниця дозволяє ввозити чи, навпаки, вивозити одяг (особистий), засоби для гігієни, ювелірні вироби (особисті), спорядження для плавання, байдарки, велосипеди, снасті риболова тощо.

Оподаткуванню не підлягають при вивезенні наступні товари:
1) сукупна вартість яких менша ніж двісті євро. Оцінку можна здійснити шляхом надання підтверджуючих квитанцій та чеків. Також товари можуть бути оцінені безпосередньо митницею.
2) Предмети чи речі, які пересилаються або вивозяться по причині виїзду на постійне проживання.
3) Предмети чи речі, які є спадщиною.
4) Предмети чи товари з грифом зобов’язального повернення.
5) Предмети та речі, які отримані як нагороди, призи за участь у різноманітних конкурсах, змаганнях, фестивалях тощо.
6) Предмети чи речі, призначенні для особистого користування.
7) Алкогольні напої, кава та тютюнові вироби в кількості, обмеженій законодавством.

Лише при наявності спеціального дозволу можна вивозити:
1) Історичні та культурні цінності, художні твори: скульптури, картини (за дозволом Міністерства культури і туризму).
2) Предмети і товари, що підлягають екологічному, ветеринарному, фіто санітарному чи санітарному контролю (вивозяться шляхом проведення відповідного контролю компетентними службами).

Заборонено вивозити:
1) товари та предмети з встановленою дотацією від держави, крім речей особистого використання;
2) товари і предмети, які мають промислове призначення;
3) каміння і дорогоцінні метали (а також вироби із них), цінності культури, які мають за мету їх відчуження;
4) сильнодіючі радіоактивні, вибухонебезпечні речовини, спроможні завдати шкоду здоров’ю чи які становлять загрозу для життя людей або тварин;
5) анульовані цінні папери.

В Україні, яка є, безперечно, дуже цікавою державою, без проблем можна придбати різноманітні сувеніри, солодощі, трендовий одяг вітчизняних дизайнерів, дорогі й не дуже прикраси та інше. Годі й сподіватись, що мандруючи столичними вулицями ви повернетесь на батьківщину без чудових покупок. Найвідоміші дизайнери у великих містах мають власні бутіки і це є додатковою можливістю купити щось дійсно розкішне. Популярні і сезонні розпродажі, які влаштовуються як малими, так і великими магазинами.

Широку популярність в країні набуло декоративне прикладне мистецтво, і як наслідок – повсюди розташовані крамнички зі столовими приборами, посудом, іграшками і вишиванками, які виконані в національному автентичному стилі.

Широким попитом користується і традиційна кухня, особливо такі продукти як горілка, сало, випічка, соління. Кожен турист просто вважає себе зобов’язаним випити або скуштувати щось із традиційних страв, якими так гордяться українці. І це зовсім недаремно, адже вони мають неперевершений смак, гарантію якості та свіжості. Все це є досягненням українських кухарів.

Взагалі кулінарія (національна) має свою історію та смачну і цікаву славу. Хто не пробував пампушки з борщем, чи галушки та паляниці, або ковбаски з варениками, напої з меду і фруктів? А така страва як борщ відома у всьому світі і має історію, пронизану віками. Відомі та смачні й інші страви, які подаються на перше: капусняк, солянка, борщ зелений, розсольник. Відомі широкому загалу різноманітні соління та консервації, приготовані власноруч нашими господарочками. Дуже часто випікається власноруч і хліб.

Для приготування м’ясних виробів частіше за все використовується птиця, телятина та свинина. Їх споживають здебільш у смаженому та тушкованому виді. Також користується популярністю така страва, як голубці, а ще битки по-українськи, печеня по-домашньому, буженина з салом та часником, свинина тушкована із салом та капустою, крученики, біґос, завиванці, птиця фарширована. А без млинців, галушок, кльоцок, дерунів, зразів, плюшок та вареників взагалі не обійтись! Популярні й каші: гречана, пшоняна, гарбузова. В якості заправки може бути чи то сметана, чи то молоко, соняшникова олія та цибулька смажена або навіть бринза.
В якості солодощів вживають мед, горіхи, мак, фрукти.

З безалкогольних напоїв популярне молоко пряжене, ряжанка, кисляк та узвар. Алкогольні напої, які частіше всього присутні на столі – це горілка, вино, коньяк та міцна настоянка.

Звертайтесь до нас, якщо Вас зацікавила дана країна і Ви вирішили обов’язково навідатись до неї. Ми впевнені, що Вам сподобається організована нами екскурсія. Україна зможе здивувати і приємно вразити кожного туриста – і не тільки того, хто вперше тут побуває. Кожного разу Ви зможете знайти щось нове і цікаве, подорожуючи просторами нашої держави. Відпочивайте з користю!