Индия

_______________________________________________________________________________

Підбір туру з допомогою менеджера

_______________________________________________________________________________

Індія сьома по розміру країна світу, яка простяглась від Гімалайських вершин до тропічного штату Керали, від священних вод Гангу до пустелі Тар. Населення країни перевищує мільярд мешканців, серед яких можна нарахувати близько двох тисяч різних етнічних груп. В Індії можна почути майже 200 різних мов, доторкнутися до релігійних святинь буддизму, побачити екзотичні міста та дивовижні природні ландшафти. Тури в Індіюнадають можливість допитливим мандрівниками познайомитись з різноманітними культурами, цікавими пам’ятками архітектури і дивовижною природою.

Декілька слів про курорти

Індію омивають води Індійського океану, Бенгальської затоки та Аравійського моря, тому узбережжя простягнулося майже на 6 тисяч кілометрів, де розташувались дивні пляжі, численні 4-х та 5-ти зіркові готелі з необхідною інфраструктурою. Сьогодні найпопулярніші курорти розташовані у штаті Гоа. Відпочинок в Індії на вишуканих і цивілізованих пляжах здатен в повній мірі задовольнити найвимогливіших туристів і подарувати їм неймовірні враження.

Визначні пам’ятки країни

Найбільш визначною і знаною у всьому світі пам’яткою країни є Тадж-Махал у місті Агра. Цей величезний мавзолей був побудований за наказом Шаха Джахана в пам’ять про кохану дружину. Називають цю перлину архітектури дуже поетично – «сльозинкою на щоці вічності». Архітектурний комплекс Тадж-Махалу містить, крім мавзолею, ще декілька неймовірно красивих будівель, дзеркальні ставки та розкішні квітучі сади.
На березі річки Ганг розташувалося місто Варанасі, одне з найстаріших у світі. Воно вважається священним місцем для всіх, хто сповідує індуїзм та буддизм. Мабуть, самою захоплюючою сценою у світі є багатолюдне обмивання прочан у священних водах Гангу. Заворожує душу також дивовижний схід сонця на тлі багатовікових храмів святого міста. Тури в загадкову Індію – це наче мандрівка на іншу планету, з вражаючою архітектурою і неймовірними краєвидами.

Золотий храм Хармандир-Сахиб в Армітсарі , який виблискує у сонячному промінні, здатен вразити красою навіть бувалих туристів, не кажучи про новачків.

Парк Канха називають одним з найкрасивіших заповідників Азії. Не дивно, що фантастичні ліси бамбуку, трав’яні луки та ущелини Канха надихнули видатного письменника Кіплінга написати «Книгу Джунглів», якою зачитуються мільйони людей у всьому світі.
Відпочинок в екзотичній Індії – це незабутні вражання на все життя, дотик до таємничих загадок її культур і традицій.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.