Таиланд

Таїланд – країна різноманітності та фантастичних контрастів, тому численні туристи без вагання називають її найбільш екзотичною країною в Азії. Таїланд зустрічає мандрівників таємничими буддійськими храмами, кораловими рифами, крокодиловими фермами та дивовижною тропічною рослинністю, пригощає стравами тайської, китайської та корейської кухонь і пропонує тайський масаж. Тури в Таїланд – це унікальна можливість ознайомитись зі столицею країни – Бангкоком – та відпочити на найкращому курорті Паттайя.

Зустріч з Бангкоком

Головна пам’ятка Бангкока – Великий королівський палац: резиденція монархів. До архітектурного комплексу палацу входять споруди, збудовані у своєрідному тайському стилі. Трохи на північ від королівського палацу знаходиться Храм смарагдового Будди, в ньому зберігається одна з найшановніших святинь буддизму – статуя сидячого Будди на золотому вівтарі. Взагалі у місті безліч храмів, серед яких найвідомішими можна назвати Мармуровий храм, великий храмовий комплекс Ват-По і храм Зорі.

Крім цікавих культових споруд, найбільшою популярністю користуються у туристів Національний театр та музей, в якому експонуються чудові колекції тайського мистецтва.
А в музеї архітектора Джима Томпсона діє музей шовку і постійна виставка раритетів, зібраних Томпсоном у Південно-Східній Азії.

Тайський масаж

Якщо ви запланували відпочинок в Таїланді, то обов’язково зробіть тайський масаж, для того, щоб хоч раз відчути його чудотворну дію. Це мистецтво налічує не одну сотню років. Недарма в буддистських храмах століттями відточували майстерність масажу.

Про курорти

Паттайя – найбільш популярний курорт Таїланду, який розташований у бухті та оточений горами, що створює особливий мікроклімат. Ще у 1961 році Паттайю облюбували для відпочинку американські військові. На місці рибацьких халуп були збудовані розкішні готелі і маленьке селище перетворилося на курорт світового значення. Тепер на відпочинок у екзотичний Тайланд приїздять туристи практично з усіх куточків світу. Багатьох відпочиваючих Паттайя приваблює нічними розвагами. Вдень туристи гріються на сонечку і купаються в лагідному морі, а вночі поринають у вир розваг. Нічні клуби, гоу-гоу бари, еротичні шоу – Папайя вирує нічним життям і може навіть суперничати з Бангкоком.
Практично всі тури у фантастичний Таїланд передбачають відвідування екзотичних тайських шоу, феєричних та яскравих фестивалів.
Зустріч з Тайландом – це відпочинок у райському куточку і незабутні враження, це сотні метрів відзнятої плівки на згадку про оксамитові пляжі, екзотичну країну таємничих храмів і привітних тайців.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.