Отдых во Франции

Навіть той, хто їздив на відпочинок до Франції, навряд чи відмовиться від можливості відвідати її повторно. Адже це просто надзвичайна країна, в якій ви знайдете для відпочинку все — від одарованих поцілунками сонця піщаних пляжів Лазурного берега до засніжених чудес Альп і Піренеїв. Тут древні замки знаходяться по-сусідству з яскравими сучасними містами, і подорожуючі зможуть знайти тут як спокійний відпочинок в сільській місцевості, так і насолодитись енергійним і динамічним життям в стильній квартирі Парижу. З багатою історією та всесвітньо відомими кулінарними шедеврами, кілометри берегової лінії Франції пропонують ідеальний пляжний відпочинок, в той час як всередині країни можна провести час в спокійній атмосфері поруч із фермами, химерними французькими котеджами, місцевими ринками, звивистими ріками і відокремленими лісами.

Франція цінує свою культуру та історію, проводячи численні фестивалі, а також може запропонувати подорожуючим відвідати цілу низку відомих музеїв та галерей. Але починати екскурсійний тур до Франції, безперечно, потрібно з візиту до столиці. Приїхавши сюди зі Львова, ви поринете в дивовижну атмосферу романтики і свободи, зможете побачити багато всесвітньо відомих пам’яток та побувати в казці наяву – Діснейленді. Зі Львова також здійснюються виїзди та вильоти в найбільш популярні країни літнього відпочинку – Болгарію та Туреччину.

Мабуть, не можна вибрати кращий відпочинок в Європі, ніж завітати на кілька днів до стильного Парижу. Щоб даремно тут не витрачати час, слід ретельно спланувати свій відпочинок та усі визначні місця, які хочеться відвідати. Крім того, Вам доведеться самотужки пересуватися по Парижу. Щоб уникнути неприємних моментів зі знанням мови, можна скористатися службою таксі в Парижі, наприклад, від компанії HTServices. Завітавши на сайт htservices.com.ua, Ви матимете можливість переглянути ціни на всі класи автомобілів і найбільш популярні напрямки, які представляє компанія. Ціну, яку потрібно буде заплатити, Вам повідомлять по телефону при уточненні замовлення.

В поїздці Ви зможете скористатись безкоштовним доступом до інтернету – Wi-Fi. Це дуже вигідно, адже в такому випадку Ви зможете скласти маршрут для відвідування пам’яток архітектури, до того ж ввічливий водій порадить як це краще зробити.

Популярний у закоханих пар і молодят через його розкішні готелі, романтичні місячні прогулянки вздовж ріки Сена і вишукану французьку кухню у своїх ресторанах, Париж – це місто, перебуванням у якому можуть насолоджуватися абсолютно всі. Повезіть дітей в живу казку – Діснейленд в Парижі, випийте каву в одному з вуличних кафе або просто прогуляйтеся містом, оглядаючи всесвітньо відомі пам’ятки.

Площа: 640 679 км2
Населення: 65, 730 млн.осіб ( 2009 р.)
Офіційна мова(и): французька
Столиця: Париж
Державний устрій: Президентсько-парламентська республіка
Поширені релігії: Католицизм
Адміністративний поділ: 101 департамент
Дорожній рух: Правосторонній
Грошова одиниця: євро
Зазначимо, у країні є різниця у часі – відстає на 1 годину за київським часом.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.