Про нас

На ринку туристичної індустрії сьогодні пропозицій хоч відбавляй, їх пропонують численні туристичні агентства. Але не кожна туристична агенція може запропонувати якісний відпочинок. Наша компанія «КРАСНА», офіс якої знаходиться в м. Івано-Франківськ, має досвідчених фахівців своєї справи, які самі багато мандрували і мають за плечима багаторічний досвід роботи в туристичній сфері. Ми дорожимо своєю репутацією, тому пропонуємо туристам тільки неодноразово перевірений відпочинок високої якості.

Компанія «Красна» існує з 2005 року і за цей час нашими послугами скористалось більше 9 тисяч туристів, здійснивши чудові мандрівки і провівши незабутній відпочинок. Ми із задоволенням надаємо бажаючим відпочити повний спектр належних послуг. Наша компанія з самого початку свого існування намагалась вибудовувати відносини з туристами по індивідуальних сценаріях, сприяючи якісним послугам по прийнятних цінах. Тому ми з гордістю можемо сказати, що наша турагенція займає міцні позиції в сфері туризму не тільки в Івано-Франківську, але і у всьому регіоні.

Наша компанія є туроператором, що працює по туристичних маршрутах в Карпати та Болгарію. Що стосується організації відпочинку в інших країнах, то ми з успіхом співпрацюємо тільки з надійними компаньйонами, чиї партнерські стосунки перевірені не раз на ділі.

Метою нашої праці є бажання зробити туристичну галузь в Україні розвиненою, культурною і доступною кожному. Якісний відпочинок повинен стати не розкішшю, а звичайною справою кожної родини. І в цьому ми досягли неабияких успіхів. Кожен рік фахівці нашої компанії спрямовують свої зусилля при вирішенні питання в оптимізації пакетних пропозицій для туристів у відповідності до найвищих стандартів якості з урахуванням цінової категорії відпочинку. Ми намагаємось задовольнити кожного туриста, щоб він отримав належний сервіс, і відпочинок приніс йому тільки радість і найкращі враження.

Спеціалісти нашої компанії постійно займаються аналітичною роботою, аналізуючи та прогнозуючи розвиток туристичної сфери на ринку на найближчий час та на подальшу перспективу. Завдяки такому аналізу планується робота на наступний гарячий туристичний сезон.

На сьогоднішній день наша компанія, як туроператор, може запропонувати наступні послуги в Карпатах та Болгарії.

До сфери нашої діяльності в зоні відпочинку в Карпатах відносяться:

  • зустріч та розселення туристичних груп або індивідуальних туристів;
  • організація різних екскурсій та їх супровід і проведення;
  • заходи по організації корпоративного відпочинку;
  • організація трансферу.

В Болгарії сфера нашої діяльності розповсюджується на:

  • розселення укомплектованих туристичних груп або індивідуальних туристів;
  • організаційні заходи, що забезпечують проїзд до пункту призначення в Болгарії;
  • організація трансферів на теренах Болгарії;
  • розселення дитячих груп та організація відпочинку дітлахів;
  • велика готельна база;
  • допомога в оформленні візи.

Успіх нашої компанії ґрунтується на безумовній відкритості: ми прислуховуємось до нових, іноді нестандартних пропозицій та ідей, на гнучкості в роботі з туристами і постійними партнерами.

В своїй роботі ми дотримуємось корпоративної етики, яка базується на логічному поєднанні командного підходу до реалізації всіх задач з фаховою ініціативою та творчим підходом кожного співробітника. І безумовною вимогою в нашому колективі є порядність по відношенню до кожного туриста і партнера. Основним принципом в нашій роботі є максимальне врахування всіх побажань потенційного туриста та вичерпне інформування його про країну, про тур і послуги.

Велику увагу ми приділяємо роботі з замовниками корпоративного відпочинку, бо вважаємо цей напрямок нашої діяльності одним з найбільш пріоритетних.

Турботливе та уважне ставлення спеціалістів до кожного клієнта створило компанії імідж серйозної та компетентної турагенції.

Все це стало запорукою нашої стабільної роботи в туристичній сфері, ми з гордістю пропонуємо найкращий сервіс, бо ми – професіонали. Івано-Франківськ має надійну туристичну компанію, яка спроможна забезпечити прекрасний відпочинок своїх городян.