Тури в Болгарію

Пошук готелів по Болгарії

Болгарія завжди зустрічала і зустрічає численних туристів з особливою привітністю і ця гостинність, помножена на чудовий клімат і лагідне море, приваблює прихильників пляжного відпочинку. Тому тури в сонячну Болгарію дуже популярні і користуються неабияким попитом.

Сімейний відпочинок

Особливо привабливою виглядає відпустка – тур в Болгарію для сімейного відпочинку. Батьків з маленькими дітьми притягує не тільки відсутність необхідності адаптування до іншої кліматичної зони і достатньо невисокі ціни, але й великі піщані пляжі, які мають положисті береги, де дуже зручно з малечею входити у теплу блакитну воду, яка ніби пестить і голубить. На території багатьох пляжів розташовані аквапарки, діють обладнані дитячі майданчики, де для маленьких мандрівників можна знайти багато цікавих розваг. Найбільш популярними серед курортів Болгарії такого напрямку є Сонячний Берег та Албена. Тим, хто збирається відпочити у сімейному колі і насолодитись сонцем і морем, не відправляючись за тридев’ять земель, можна порадити замовити тури в Болгарію зі Львова.

Видатні пам’ятки Болгарії

Відома Болгарія не тільки своїми пляжами, численними комфортними готелями з усілякою інфраструктурою та розважальними закладами. Насамперед, це країна з багатою історією, і допитливий мандрівник, здійснюючи цікаву подорож, може познайомитись з її унікальними природними, історичними та культурними пам’ятками.
Столиця країни, Софія – одне з найдавніших міст Європи, в якому збереглося безліч чудових храмів і дивних зразків історичної архітектури. В місті злились східна та європейська культури, що надає йому особливого колориту та казкового забарвлення.

Монастир на схилах лісистих гір

Недалеко від Софії на схилах лісистих гір розташувався Східний Ортодоксальний монастир, який називають Єрусалимом Болгарії. Названий він ім’ям Святого Івана Рильського, який жив пустельником в далекому X столітті поруч у печері. Монастир був побудований, потім згорів і знову постав з попелу у всій своїй величі і красі. Якщо зайти у внутрішній двір, то перед очима виникає приголомшуюча красою церква. Її витончені арки, дивовижні скульптури і куполи змушують завмирати, благоговіючи від краси.

Пловдив на семи пагорбах

Місто Пловдив розташувалось на семи пагорбах і його історія нараховує не одне тисячоліття.
В місті чудово зберігся з античних часів римський амфітеатр, і постають старі міські башти, які відображають структуру різних часів і епох. Старе місто відоме своїм архітектурним стилем болгарського Ренесансу, який дивує чудовими унікальними спорудами. Пловдив багатий на музеї, цікаві та визначні пам’ятки, його щороку відвідують тисячі туристів. Тури в Болгарію зі старовинного Львова дадуть Вам чудову нагоду стати одним з таких туристів і долучитися до історичних скарбниць Пловдива.

Фортеця Білоградчик

Фортеця Білоградчик була зведена на приголомшуючих своєю красою і незвичністю скелях. Цей симбіоз творіння природи та рук людських заворожує і чарує. Не менш дивують своєю мальовничістю і навколишні сільські пейзажі. Не дивно, що скелі Білоградчик були висунуті у 2009 році від Болгарії на конкурс Нових Сімох Чудес природи.

Велико-Тирново – найкрасивіше місто Болгарії

Численні мандрівники називають Велико-Тирново найкрасивішим містом країни. В письменних джерелах вперше місто згадується як центр повстання болгар проти Візантії. У XII столітті Велико-Тирново стало столицею Другого Болгарського королівства. Мандрівники давнини залишили про місто свої враження, як про друге після Константинополя по своїй величності. Щоб на власні очі переконатися у красі Велико-Тирново, можна придбати гарячі тури в Болгарію. Увечері відновлена фортеця Царевец стає центром неймовірного дійства, коли спалахують численні прожектори і звучить натхненна і прекрасна музика, які оповідають туристам про непросту та драматичну історію народу та країни. А вдень варто погуляти вузькими стародавніми вуличками цього прекрасного міста.
Болгарія – це країна, тури в яку дають змогу чудового відпочинку на сонячних пляжах і можуть подарувати Вам цікаві екскурсії та пригоди, які залишать незабутні враження та приємні спогади на довгі місяці.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.